Navigace

Obsah

Ohlasy z rodičovských schůzek.

Typ: ostatní
Je k pousmání jak i na úrovni ředitel, učitel, rodič funguje princip tiché pošty (informace na začátku a konci mají úplně jiný vzhled). Dne 4. dubna jsem na těchto webových stránkách nastínil způsob řešení problémů ve škole na úrovni škola - rodič. Opravdu z ředitelny nedělám nedobytnou pevnost. Nebojte se zajít na kafe. S každým z vás si rád sednu. Níže tedy ještě jednou a nezkresleně.


Každý z vás má možnost vyjádřit svůj názor. Každý z nás může s něčím nesouhlasit, ale má-li mít situace řešení, musí se názory vyjadřovat na místech, kde s tím kompetentní osoby mohou něco dělat.

1. Má – li dítě problém ve třídě či se spolužáky, obraťte se přímo na třídního učitele, ten zná vaše děti nejlépe, žije s nimi každodenní život.

2. Máte připomínky ke známkování, nebo přístupu učitele k dítěti? Promluvte si s učitelem daného předmětu a hledejte společnou cestu. Hodnocení je ze zákona výhradní pravomocí učitele.

3. Chcete si popovídat o chodu školy, nejsou vám některá opatření ve škole jasná, máte návrh na zlepšení či chcete diskutovat nad koncepčními otázkami školy? Sjednejte si schůzku s ředitelem, rád se s vámi setkám.

Máte stížnost? Napište ji písemně, konkretizujte nedostatky, stížnost podepište a zašlete na adresu školy (osobně do kanceláře školy, poštou, naskenovanou do mailu) opravdu není třeba doporučeně. Po seznámení s obsahem stížnosti si dohodneme termín našeho společného jednání.

 

                                                                           Ředitel ZŠ T.G.M. a MŠ Poříčany

                                                                                  Ing. Václav Pěnkava


Vytvořeno: 7. 5. 2019
Poslední aktualizace: 10. 5. 2019 10:02
Autor: Správce Webu