Navigace

Obsah

Projekt EDISON ve spolupráci s AIESEC

Typ: ostatní
ahojNaše škola se v týdnu od 18. do 24. února zúčastnila projektu Edison, což je multikulturní vzdělávací program.V rámci projektu hostí školy během jednoho týdne studenty z různých koutů světa .

Naši žáci tedy měli možnost poznat Natalie z Tchaj-wanu, Ahmeda z Alžírska, Sherry a Pacificu z Číny, Hanu a Dandyho z Indonésie, Farida z Ázerbájdžánu a Larryho z Filipín. 

Asi největší odměnou za uspořádání tohoto projektu jsou samotné reakce žáků, kteří právě tento týden hodnotí velmi kladně a i díky nim se celý týden nesl na vlně obrovského nadšení a naprosté bezprostřednosti. Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit projektu, jehož hlavním cílem je bourat předsudky a bariéry vůči cizincům, jakožto i motivace k učení se cizího jazyka. Jsme velmi rádi, že většina našich žáků by si přála, aby se k nám projekt Edison v budoucnu vrátil, i když hned druhým dechem dodávají, že by byli moc rádi, kdyby k nám znovu přijeli v té samé sestavě.

Bližší informace k průběhu celého týdne najdete v projektu EDISON


Vytvořeno: 28. 2. 2019
Poslední aktualizace: 12. 3. 2019 10:45
Autor: Správce Webu