Navigace

Obsah

Školní časopis vyhrál krajské kolo.

Typ: ostatní | náš tip
FČELKA JE PRVNÍ!

Náš školní časopis Fčelka se v krajském kole 14. ročníku celostátní soutěže Školní časopis stal absolutním vítězem v kategorii Žáci II. stupně. Získali jsme i ocenění za nejlepší titulku a nejlepší grafiku a postupujeme tak do celorepublikového finále!
Vyhlášení proběhlo 28. září distančně on-line na webu vosp.cz, kde také najdete výsledkové listiny a samozřejmě i podrobnosti k celé akci. 


Tento ročník, jak asi tušíte, nebyl s ohledem na covid – opatření a vydávání časopisu vůbec snadný. O to více si ocenění vážíme a zavazuje nás k poctivé práci i letos. Děkujeme za Vaši přízeň a těšte se na novou Fčelku!


Vaše redakce
 


Příloha

Vytvořeno: 7. 10. 2020
Poslední aktualizace: 7. 10. 2020 11:19
Autor: Správce Webu