Navigace

Obsah

Taneční soutěž

Typ: ostatní
Dne 29.03.2019 se skupina 7 dívek ze 7. třídy již po 4. zúčastnila taneční soutěže O nejlepší pohybovou skladbu v Kolíně na ZŠ Lipanská.

Dne 29.03.2019 se skupina 7 dívek ze 7. třídy již po 4. zúčastnila taneční soutěže O nejlepší pohybovou skladbu v Kolíně na ZŠ Lipanská. Dívky měly připravena 3 různá vystoupení – kategorie skupina (Gabriela Bašusová, Natálie Vomelová, Tereza Kořínková, Anna Mengerová, Barbora Peroutková, Adéla Petříková), duo a sólo. I tentokrát si děvčata vše připravila sama, počínaje výběrem a úpravou hudby přes nápaditou choreografii, tréninky až po výběr tanečního oblečení.  Přípravou na soutěž strávily tanečnice několik měsíců.  I přesto, že v pátek těsně před soutěží onemocněla jedna z tanečnic, dívky byly schopné tanec skvěle odtančit a obsadily tak krásné 4. místo v kategorii „skupina“. Ještě lépe si vedla Gabriela Bašusová, která se svým sólem obsadila 3. místo. Poděkování a obdiv patří i duu ve složení Gabriela Bašusová a Natálie Vomelová, které se bohužel neprobojovalo do finále.

Děkujeme děvčatům za pracovitost a nasazení, se kterým každoročně naši školu vzorně reprezentují!

tanect


Vytvořeno: 5. 4. 2019
Poslední aktualizace: 5. 4. 2019 14:54
Autor: Mgr. Pavel Klubert