Navigace

Obsah

Turistická setkávání - slovo na závěr

Typ: ostatní
Poslední (v pořadí 6.) turistické setkání v tomto školním roce se uskutečnilo v sobotu 8.6. Mladí turisté vyzbrojeni KPZkami vlastní výroby zdolali rozhlednu Hrubý Jeseník a překonali vzdálenost 13 km. Všichni zúčastnění turisté zasluhují pochvalu.

Turistická setkávání - slovo na závěr

 

Poslední (v pořadí 6.) turistické setkání v tomto školním roce se uskutečnilo v sobotu 8.6. Mladí turisté vyzbrojeni KPZkami vlastní výroby zdolali rozhlednu Hrubý Jeseník a překonali vzdálenost 13 km. Všichni zúčastnění turisté zasluhují pochvalu.

 

Mladí turisté v tomto školním roce našlapali 65 km a najezdili několikrát více kilometrů vlakem. Všechny akce proběhly v klidu a pohodě. Turisté měli vždy vzorně sbaleno vše potřebné na výšlap. Děkuji všem, kteří s v tomto školním roce zúčastnili alespoň jednoho výletu s doufám, že na něj mají pěkné vzpomínky. 

 

Věřím, že můžeme počítat s vaší přízní i do budoucna a budeme se na podobných setkáních vídat i v příštím školním roce.

 

Přeji všem úspěšný závěr školního roku, pohodové prázdniny a našlapaných alespoň 100 km :-)

Marcela Šebestová

1

2

3

 

 

 


Vytvořeno: 11. 6. 2019
Poslední aktualizace: 11. 6. 2019 12:29
Autor: Mgr. Pavel Klubert