Způsob výuky po dobu mimořádného volna - ČTĚTE DENNĚ AKTUALITY

Výuka bude probíhat formou samostudia. Žáci budou dostávat úkoly cestou týdenních plánů a na stránkách jednotlivých tříd. Přístup přes hlavní menu ve sloupci ZŠ.
Sledujte naše stránky denně.

Veškerá látka určená k samostudiu bude prověřena pohovorem!

Veškeré dostupné informace budou zde. Zveřejněno je vše co víme.

Týdenní plány - hlavní a rozhodující dokument !!!

Přijímací zkoušky na střední školy budou 14 dní po otevření škol.

Příklady k procvičování k přijímacím zkouškám najdete ve sloupci v pravo - přijímací zkoušky.

V systému Bakaláři je nový modul - hned v úvodu v pravo - informační kanál

Hesla pro vstup do Bakalářů žádejte na e-mail ředitele školy - bude vám odpovězeno.

Domácí úkol posílat na školní e-mail učitele:      jmeno.prijmeni@zsporicany.cz

Využijte vysílání na ČT2 a ČT - D - viz stránky České televize -doporučuji, velmi dobře uděláno a můžete děti vyjímečně odložit před televizi. Pokud to chcete dotáhnout k dokonalosti, můžete dětem pomoc připravit pomůcky ze stránek české televize.

• program Učitelka - dopoledne ČT2 - první stupeň
  • program Odpoledka - pro žáky druhého stupně ČT 2 od 12:00
  • škola doma - inspirativní televizní opakování nejen pro deváťáky chystající se na přijímačky - každé úterý a čtvrtek 14:00 na čt1

Doporučená on line výuka:

•  Přípravné online kurzy na Přijímací zkoušky na SŠ ZDARMA. Kurzy jsou dostupné na https://www.edufix.cz/prijimacky-nanecisto/ctyrlete-obory. Technicky to lze provést přes slevový kupón se 100% slevou - PRIJIMACKY2020, který student vyplní před výběrem platby.
  • Didakta
  • www.sciodat.cz. - přístupové kódy budou mít třídní učitelé, ósmáci je mají vydané.
  • on-line výuka nová škola: https://www.nns.cz/blog/1-trida/zahajili-jsme-online-vyuku-pro-zaky-1-rocniku/
  • nakladatelství Taktik zpřístupnilo on-line učebnice - prohlédněte si,  způsob registrace požadujte po učiteli (e-mailem).

Nařízení MŠMT k uvolňování opatření

Vážení rodiče.

Pokud se epidemiologická situace vážně nezhorší vejde v platnost nařízení MŠMT viz. obrázek v úvodu této stránky.

Od měsíce června budou i možná konzultace v rámci druhého stupně.

Podle slov ministra se prázdniny krátit nebudou.

Pokud dojde k hodnocení v rámci tohoto pololetí, bude provedeno na základě pohovorů s jednotlivými žáky, vyhodnocení jeho přístupu k distanční výuce, spracování zadaných dokumentů a podobně.

Po upřesnění termínů přijímacích zkoušek budou ve škole probíhat konzultace ve skupinách.

Vážení rodiče žáků 1. stupně a žáků MŠ.

Žádám vás o sdělení  informace, zda vaše dítě bude dnem 25. 5. 2020 chodit do školy (školky).

Informaci potřebujeme z důvodu organizace výuky ve školních skupinách (nebudou totožné s třídami).

Pokud vaše dítě bude docházet do školy, zašlete tuto informaci na email: zskveten@zsporicany.cz

podmínkou účasti ve škole je:

• pravidelná účast
  • nikdo z rodiny nebyl čtrnáct dnů před nástupem do školy v nařízené karanténě
  • dítě je zdravé
  • plní všechny podmínky vydané ministerstvam zdravotnictví.

Didakta.docx

Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 14,67 kB