Vítejte na stránkách třídy 1.Bznak

Třídní učitelka: Mgr. Iveta Pape

19.9.2019

v tomto týdnu jsme vyvodili hlásky, písmena M,m A,a. Vyhledáváme daná písmenka, sluchem se snažíme rozeznat, kde ve slově se dané písmenko ( slabika) nachází  - na začátku, uprostřed nebo na konci slova.

psaní: uvolňujeme ruku, upevňujeme nácvik správného držení tužky, snažíme se kreslit na linku ( řádek). Děláme různá grafomotorická cvičení - čáry, vlnovky, oblouky, závitnice - spojené s nějakým obrázkem.

V matematice počítáme do pěti, dopočítáváme, vytváříme soubory různých předmětů, porovnáváme ( čeho je více, čeho je méně, o kolik....)

Plán na příští týden je na webových stránkách školy.

17.9.2019

Akce v nejbližších dnech

19.9. Ukázková hodina Tv

1.10. Svatováclavský běh

25.10. Ředitelské volno

28.10. Státní svátek

29. a 30.10. Podzimní prázdniny

Vítejte v novém školním roce 2019/2020

Vážení rodiče,

těším se na Vás a na děti  v pondělí v 7.45 před školou, kde nás slavnostně přivítá pan ředitel. Následně se přesuneme do třídy a já vám řeknu ty nejdůležitější informace pro další dny.

Předám vám přihlášky do školní družiny a na školní obědy. Prosím o zaplacení 100 Kč ( na místě v hotovosti) za klíček k botníku. V úterý se už budou děti přezouvat.

Úterý - vyučování do 11.30. Od tohoto dne začíná fungovat ranní i odpolední družina a jídelna. Děti si přinesou aktovky, penál, svačinu, pití a přezuvky.

Srdečně Vás zvu na první rodičovskou schůzku, která se koná ve středu 11. 9. od 17:00 h.