Vítejte na stránkách detektivů z 2.B!

Detektivové

Třídní učitelka: Jana Mertlíková

mail:  jana.mertlikova@zsporicany.cz

Konzultační hodiny:  čt 15.00-16.00h (po předchozí dohodě)

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

18. 9. Procvičujeme matematiku online na webu matika.in - přihlášení je: Jméno Příjmení. Doporučuji i pro domácí přípravu (libovolná cvičení z 1. ročníku).

17. 9.  Pomalu se připravujeme a začínáme se těšit na příchod podzimu. Včera jsme vybarvili podzimní mandaly a dnes jsme vyrobili překrásné dračí zápichy:

Podzimní zápich - draciDetektivní nástěnka s našimi výrobky

Chtěli jsme tu sice spustit hlasování "O nejkrásnějšího draka", ale bohužel na fotce nejsou vidět všichni. Tak snad příště... Nicméně slíbená odměna bude - za šikovnost a fantazii při vymýšlení dračích jmen si ji totiž zaslouží úplně všichni!

PLÁNOVANÉ AKCE:

1. 10. Svatováclavský běh

18. 10.  Městská knihovna Nymburk - tématická beseda "Klíčování aneb Teta to plete"

Hrátky s abecedou pro druháčky s upovídanou Helčou a popletenou tetou Bětou.

(Bližší informace budou následovat.)

25. 10. Volno ředitele školy

28.10.  Státní svátek

29. a 30. 10. Podzimní prázdniny

Procvičování učiva online:

www.matika.in    www.gramar.in

www.matematika.hrou.cz    www.onlinecviceni.cz   www.strojnajednicky.cz

Týdenní plán najdete ZDE.

PLATBY OBĚDŮ - přehled o ne/zaplacení obědů najdete pod záložkou OBĚDY. Po přihlášení uvidíte stav vašeho účtu, objednané obědy, platby atd. Obědy prosím plaťte pod samostatným variabilním symbolem, nespojujte platbu za obědy s ostatními platbami.

Všechny důležité informace najdete tady na webu nebo v elektronických žákovských knížkách. Případně mi prosím pište prostřednictvím Bakalářů, všechny dotazy ráda zodpovím.