ZŠ a MŠ Poříčany
ZŠ T.G.M. a MŠ Poříčany

Schůzka rodičů dětí z MŠ se koná ve středu 26.6. od 17 hodin v budově MŠ. Jmenný seznam a rozdělení dětí bude vyvěšen na dveřích jednotlivých oddělení.

PSANÍ OD SRDCE

Naše škola se zapojila do veřejného projektu „Psaní od srdce“, jehož cílem je potěšit ručně psaným dopisem seniory v domácnostech a domovech pro seniory.

Žáci 4.A napsali dvacet dopisů pro obyvatele Domova pro seniory v Doběticích. Krátce v nich představili naši školu a obec, stručně popsali právě uskutečněný Den hokeje ve škole a napsali také každý něco sám o sobě – o své rodině, domácích mazlíčcích, koníčcích a zájmech.

Psaní doplnili o kresby a fotografie a kdo chtěl, připsal i svou adresu bydliště a může se tedy začít těšit, zda mu některý z oslovených seniorů odpoví. J

Pokud i vy chcete někomu udělat radost, neváhejte a zapojte se do Psaní srdcem, termín je prodloužen do 19. 5. Více informací o akci najdete na webu psaniodsrdce.cz.

lv_0_20240516131130.mp4
Typ souboru: MP4, Velikost: 17,39 MB