Ve dnech 27.4. - 2.5. se přihlášení žáci zúčastnili edukačního zájezdu kolem Normandie. Program byl nabitý.
Program byl nabitý.
1. den jsme navštívili Rouen a jeho památky a připomněli si Johanku z Arku
2. den jsme poznali útesy Étretat, vojenský hřbitov a Arromanches
3. den nás čekal klášter Mont-Saint-Michel, mys Pointe Du Grouin a město Saint-Malo
4. den pak byl vrcholem zájezdu s návštěvou tolik očekávané Paříže, plavba lodí po Seině a návštěva Eiffelovy věže. V noci jsme pak jěště navštívili Remeš a jeho krásně nasvícené památky,