Třídní učitelka: Jana Mertlíková

Asistentka pedagoga: Jana Králová

KONZULTAČNÍ HODINY:

čtvrtek 13.00 - 14.00h    (po předchozí domluvě)

e-mail:   jana.mertlikova@zsporicany.cz

19. 4.  Náš časopis KULIŠÁK je 2. nejlepší v kraji!

V krajském kole soutěže Školní časopis roku získal Kulišák skvělé 2. místo v kategorii ZŠ I. stupeň.

Poděkování za vzornou reprezentaci na vyhlašování výsledků v Praze patří Kláře Čáslavové, Rozálii Kárníkové a Lindě Urlichové!

Diplom Kulišák

Milí rodiče, prarodiče a příznivci naší školy,

přejeme Vám krásné velikonoční svátky!Velikonoce

Velikonoce 2Velikonoce 2

14. 2. Kulišákův AI Speciál právě vychází! Prohlížejte, čtěte, pište, soutěžte!

3 Kulišák Speciál AI

1. 2. O pracovních činnostech jsme si vyrobili novou výzdobu do třídy.

Dekorace - deštníkyDekorace - deštníky 1

30. 1. Den her v rámci projektu Hrdá škola jsme si užili!

Den her 1Den her 2

Den her 3

Den her 4

Den her 5

Den her 6

Den her 7

20. 12. KULIŠÁKŮV vánoční speciál je tu! Prohlížejte, soutěžte, čtěte a užijte si krásné Vánoce!

Kulišák Vánoce

21. 11. KULIŠÁK JE ZPĚT! Právě vyšlo první letošní číslo čtvrťáckého časopisu plné nových rubrik a zajímavostí!

Kulišák - listopad 2023

ŠKOLA V PŘÍRODĚ "HOTEL SEMERINK" - 9. - 13. 10.

PLÁNOVANÝ NÁVRAT: pátek 13. 10. mezi 11.15 - 11.30h

Odjzed autobusu od hotelu Semerink je naplánován na 9.30h. Pokud nedojde ke zpoždění před odjezdem nebo během cesty, čekejte nás prosím ca. v 11.30h před školou.

12. 10. Po snídani jsme vyhlásili pořadí tří nejlépe hodnocených pokojů v soutěži o nejuklizenější pokoj. Rozdali jsme ceny (včetně ceny útěchy). A  vydali jsme se houbařit, protože místní lesy jsou houbami snad přímo poseté. :-)

Houbaření

Oběd: polévka zeleninová, vepřový guláš s rýží

Odpolední hry a soutěže s intruktory, večer diskotéka na rozloučenou. A už se balíme a těšíme na zítra!

11. 10. Po snídani jsme pracovali na Kronice ze školy v přírodě a okolo desáté jsme se vypravili do přírody. Video z výuky přírodovědy v lese je ZDE (167.71 MB)

Oběd: gulášová polévka, kynuté knedlíky s jahodami

Krásné slunečné odpoledne potom strávily děti na bobové dráze v Janově nd Nisou a užily si ho dosytosti.

Večeře: vepřové na paprice s těstovinami

Večerní program se nesl v duchu hraní deskových a karetních her.

Byl to opravdu krásný den!

10. 10.

Snídaně formou bufetu: cereálie, mléko, chléb, rohlíky, vánočka, máslo, džem, pět druhů salámů, dva druhy sýrů, čerstvé ovoce (jablka, banány) a zelenina (rajčata, okurka, paprika). Čaj, šťáva, voda.

Dopolední výuka češtiny a matematiky:

Čj A trocha tělocviku:

Tv

Oběd: slepičí vývar s nudličkami, pečené kuřecí stehno, brambory

Večeře: špagety

9. 10.

První den se, počasí navzdory, vydařil na jedničku.

Oběd: polévka čočková, svíčková, houskový knedlík

Odpolední program se všemi instruktory (děti se střídaly na různých stanovištích a plnily různé zapeklité úkoly uvnitř v zázemí hotelu).

Večeře: kuře na paprice, rýže

Děti mají po celý den zajištěn pitný režim, na výběr je voda, neslazený čaj, sladká šťáva.

V 19 hodin začne diskotéka na přivítanou. Ve 20 hodin půjdou děti na pokoje, vypoví mi dojmy, provedou večerní hygienu a ve 21.30h bude večerka.

9. 10. V pořádku jsme dojeli do hotelu, ubytovali jsme se, po obědě nás čeká první program s instruktory, s ohledem na nepřízeň počasí uvnitř v hotelu. Srdečně zdravíme!

PLÁNOVANÉ AKCE:

24. 4. Dopravní hřiště Kolín - informace budou následovat

24. 4. Rodičovská schůzka - konzultace - od 16.30h ve třídě 4.A

Vážení rodiče,

pokud byste se mnou chtěli probrat školní prospěch nebo chování Vašich dětí, přijďte prosím na konzultaci 24. 4. v 16.30h do třídy 4.A (přízemi, 2. třída nalevo).

Ráda zodpovím Vaše dotazy, případně si vyslechnu Vaše podněty a přání.

Budu se na Vás těšit!

Jana Mertlíková