Navigace

Obsah

Finále Target sprintu

Typ: náš tip
Dne 18. 6. 2019 proběhl finálový závod v Target sprintu za účasti našich žáků. Žák 7. třídy Petr Souček se ve své kategorii umístil na krásném druhém místě. Abych vás neošidil o atmosféru tohoto závodu zveřejňuji dopis vedení této soutěže naší škole.

Vážení příznivci Target Sprintu,

 

od finálového závodu nám uběhl více než týden a my bychom Vám rádi touto cestou poděkovali za skvělou spolupráci v průběhu celého prvního ročníku seriálu závodů Czech Target Sprint Open. Velké díky patří i dětem, které předváděly úžasné výkony, překonávaly nejen boj s časem, ale i sebe samotné. Target Sprint tvoříme společně s Vámi, ještě jednou Vám všem moc děkujeme!

 

Abychom si mohli všichni připomenout, jak finálový závod v Čáslavi vypadal, posíláme Vám odkaz na reportáž, která proběhla dnes 27. 6. 2019 na České televizi v pořadu Sport v regionech:

 

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/219471290030039-czech-target-sprint-open-caslav/

 

Další reportáž z naší dílny budeme zveřejňovat v následujících dnech na našich stránkách www.targetsprint.cz, kde video naleznete v sekci Novinky.


Vytvořeno: 27. 6. 2019
Poslední aktualizace: 27. 6. 2019 10:49
Autor: Správce Webu