Navigace

Obsah

Sportovní pondělí 3.února 2020

Typ: ostatní
V pondělí 3.2.2020 proběhne opět bruslení na zimním stadionu v Nymburce. Děti, které nebruslí jdou na pěší výlet. Vyrážíme ze školy po první vyučovací hodině.

V pondělí 3.2.2020 proběhne opět bruslení na zimním stadionu v Nymburce. Děti, které nebruslí jdou na pěší výlet. Vyrážíme ze školy po první vyučovací hodině.  S sebou brusle, helmu, hokejku (dobrovolné), vhodné oblečení, svačinu, pití, peníze na vlak (Poříčany - Nymburk město a zpět), kapesné dle uvážení (bude krátký rozchod s možností koupě občerstvení), ISIC kartu. 

Pěší turisté navštíví Kersko, v případě deštivého počasí půjdou do Klučova. Ze školy vycházejí rovněž po první vyučovací hodině. Vhodné oblečení a sportovní obuv. Pití a svačinu s sebou. Po návratu je oběd ve škole.

 

Doplňující informace k výletu 3.2.2020 - návrat bruslařů v 13:40, oběd bude odhlášen. Návrat turistů kolem 13:00, oběd nebude odhlášen.


Vytvořeno: 30. 1. 2020
Poslední aktualizace: 30. 1. 2020 10:59
Autor: Mgr. Pavel Klubert