ZŠ a MŠ Poříčany
ZŠ T.G.M. a MŠ Poříčany

Zaměstnanci

Ředitelka ZŠ a MŠ

Miroslava Musilová

  • výuka Ch, Fy

Zástupce ředitele školy

Tomáš Hradecký

  • řídí pedagogicko výchovnou činnost v ZŠ
  • uč. 1. stupně

Poradenský útvar

Jana Součková,

  • výchovný poradce

Marcela Šebestová

  • kariérový poradce

Alena Votická

  • preventista sociálně patologických jevů

Michaela Karcolová

  • školní asistent

 

Učitelé 1. stupeň ZŠ

Nikola Antoniadu

  • třídní učitelka 1.A třídy

Zuzana Vaníčková

  • třídní učitelka 1.B třídy

Eliška Lucie Sochůrková

  • třídní učitelka 2.A třídy

Regina Rusová

  • třídní učitelka 2.B třídy

Iveta Pape

  • třídní učitelka 3.B třídy
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

Tomáš Hradecký

  • třídní učitel 4. třídy

Jaroslav Kratochvíl

  • třídní učitel 5.A třídy

Jarmila Horová

  • třídní učitelka 5.B třídy

Jana Mertlíková

  • učitelka 

Alena Votická

  • učitelka

Michaela Jandlová

  • asistent pedagoga

Sabina Vosecká

  • asistent pedagoga

 

 

Učitelé 2. stupeň ZŠ

Monika Nehasilová

  • třídní učitel 6.A třídy
  • M, AJ

Eva Fišerová

  • třídní učitel 6.B třídy
  • ČJ

Alena Černá

  • třídní učitel 7.A třídy
  • Z, AJ
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

 Matouš Kotek

  • třídní učitel 7.B třídy
  • ČJ

Marcela Šebestová

  • třídní učitelka 8. třídy
  • AJ, M

Jana Součková

  • třídní učitelka 9. třídy
  • PP
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

 Pavel Klubert

  • výuka Z, ICT, TV

Václav Pěnkava

  • výuka M, Fy,

Jitka Vohánková

  • výuka RJ, PČ, CH

Jana Králová

  • asistent pedagoga

Deana Ruznarová

  • asistent pedagoga

Michaela Karcolová

  • asistent pedagoga

Petra Hrbková

  • asistent pedagoga

Daniela Třísková

  • asistent pedagoga

 

Ekonomický útvar

Ekonomka ZŠ a MŠ

  • Jana Šafářová
  • ekonomika školy, úsek úklidu ZŠ a MŠ

Asistentka ŘŠ

  • Eva Petříková

Provozní útvar

Uklizečky

  • Jitka Friedová 
  • Kateřina Barborová 
  • Iveta Homolová

Recepční

  • Daniela Štěpánová 

Školník

  • Milan Klindera
  • obsluha plynových kotelen
  • a kotlů

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny

  • Karel Nehasil 

Vedoucí kuchař

  • Dana Nováková
     

Kuchaři a kuchařky

  • Iveta Homolová 
  • Renata Weissová 
  • Jana Bydláková 
  • Věra Doležalová 
  • Eva Březinová

Školní družina

Vedoucí vychovatelka

  • Eva Petříková 

Vychovatelky

  • Daniela Třísková 
  • Markéta Turecká 
  • Martina Uhlířová

Mateřská škola

Vedoucí učitelka MŠ

  • Věra Trnková
  • 3. třída MŠ – budova B

Uklizečky

  • Michaela Juřicová

Školnice

  • Angelika Kalašová

Učitelky MŠ

  • Marta Horová - 3. třída MŠ – budova B
  • Jaroslava Procházková - 2. třída MŠ – budova A
  • Jiřina Poulová - 2. třída MŠ – budova A
  • Martina Kadeřábková - 1. třída MŠ – budova C
  • Jana Šmídová - 1. třída MŠ – budova C
  •  

KONTAKTY

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21
1
22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 329
TÝDEN: 329
CELKEM: 574259