ZŠ a MŠ Poříčany
ZŠ T.G.M. a MŠ Poříčany

Zaměstnanci

Ředitelka ZŠ a MŠ

Miroslava Musilová

  • výuka Ch

Zástupce ředitele školy

Iveta Pape

  • řídí pedagogicko výchovnou činnost v ZŠ
  • uč. 1. stupně

Poradenský útvar

Tomáš Hradecký

  • výchovný poradce

Marcela Šebestová

  • kariérový poradce

Marián Adamík

  • preventista sociálně patologických jevů

Michaela Karcolová

  • školní asistent

 

Učitelé 1. stupeň ZŠ

Jarmila Horová

  • třídní učitelka 1. třídy

Renata Petráková

  • třídní učitelka 2.A třídy

Zuzana Vaníčková

  • třídní učitelka 2.B třídy

Jana Mertlíková

  • třídní učitelka 3.A třídy

Regina Rusová 

  • třídní učitelka 3.B třídy

Iveta Pape

  • třídní učitelka 4. třídy
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

Tomáš Hradecký

  • třídní učitel 5. třídy

Michaela Petráková

  • učitelka

Alena Votická

  • učitelka

Petra Hrbková

  • asistent pedagoga

Deana Burianová Ruznarová

  • asistent pedagoga

Daniela Třísková

  • asistent pedagoga

 

 

Učitelé 2. stupeň ZŠ

Jaroslav Kratochvíl

  • třídní učitel 6.A třídy
  • M, Fy, PČ, TV

Jana Součková

  • třídní učitelka 6.B třídy
  • Přv, Pří, VKZ
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

Monika Nehasilová

  • třídní učitel 7.A třídy
  • AJ

Eva Fišerová

  • třídní učitel 7.B třídy
  • ČJ, VV

Alena Černá

  • třídní učitel 8.A třídy
  • Z, AJ
  • ČLENKA ŠKOLSKÉ RADY

 Matouš Kotek

  • třídní učitel 8.B třídy
  • ČJ, HV

Marcela Šebestová

  • třídní učitelka 9. třídy
  • AJ, M

Pavel Klubert

  • výuka Z, ICT, TV, NJ

Marián Adamík

  • AJ, D

Václav Pěnkava

  • výuka M, Fy, I

Zdeňka Točíková

  • TV

Jitka Vohánková

  • výuka RJ

Jana Králová

  • asistent pedagoga

Michaela Karcolová

  • asistent pedagoga

Pavla Menčíková

  • asistent pedagoga

 

 

Ekonomický útvar

Ekonomka ZŠ a MŠ

  • Jana Šafářová
  • ekonomika školy, úsek úklidu ZŠ a MŠ

Asistentka ŘŠ

  • Eva Petříková

Provozní útvar

Uklizečky

  • Kateřina Barborová 
  • Karolina Dědková

Recepční - školnice

  • Jitka Friedová

Školník

  • Milan Klindera
  • obsluha plynových kotelen
  • a kotlů

Školní jídelna

Vedoucí školní jídelny

  • Karel Nehasil 

Vedoucí kuchař

  • Dana Nováková
     

Kuchaři a kuchařky

  • Jana Bydláková 
  • Věra Doležalová
  • Iva Fléglová 
  • Iveta Homolová 
  • Renata Weissová

Školní družina

Vedoucí vychovatelka

  • Eva Petříková 

Vychovatelky

  • Daniela Třísková 
  • Markéta Turecká 
  • Martina Uhlířová

Mateřská škola

Vedoucí učitelka MŠ

  • Věra Trnková
  • 2. třída MŠ – budova B

Uklizečky

  • Michaela Juřicová

Školnice

  • Angelika Kalašová

Učitelky MŠ

  • Marta Horová - 2. třída MŠ – budova B
  • Jaroslava Procházková - 1. třída MŠ – budova A
  • Jiřina Poulová - 1. třída MŠ – budova A
  • Nikola Antoniadu - 3. třída MŠ – budova C
  • Jana Šmídová - 3. třída MŠ – budova C

Asistent pedagoga MŠ

  • Milena Růžičková
  • Michaela Pospíšilová

KONTAKTY

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:2
DNES:68
TÝDEN:701
CELKEM:703115